Newsletter #1 | 8 stycznia 2020

Cześć!

Miło nam przedstawić Ci pierwszy newsletter, którego założeniem jest dzielenie się najciekawszymi i najlepszymi, naszym zdaniem, odcinkami podcastów, które znajdziemy w danym tygodniu.Chcemy, aby przy rosnącej ilości komercyjnych podcastów, szanse na przebicie się miały też te tworzone z pasji, z głębokiego przekonania i potrzeby dzielenia się. Te zabawne, te techniczne i te, o których istnieniu mogłabyś nigdy się nie dowiedzieć.
Dziś przedstawiamy Ci pierwszą porcję polecanych przez nasz zespół podcastów, które opublikowały nowe odcinki w ostatnim czasie.Kolejne wiadomości będziemy wysyłać do Ciebie w soboty w sam raz do porannej kawy.

No to start!


Podcast:   Mój sąsiad i plan bunkra w ogródku
Odcinek:   Mój sąsiad i pociąg sąsiada
Kategoria: Rozrywka

Luźna rozmowa głównie o podróżowaniu pociągiem. Gdzie, kiedy i jak podróżujemy pociągami. Ciekawy pomysł na podcast w znanej kanwie. Do porannej kawy, a nawet dla relaksu.


Podcast:   Jarzyna Film Podcast  
Odcinek:   Reakcja na ogłoszenie celu Złombol 2020 | TURCJA, Burhaniye
Kategoria: Hobby

To się nazywa PASJA! Podcast dla fanów motoryzacji i to jakiej? Ten odcinek, to rozmowa z uczestnikami corocznej akcji ZŁOMBOL, czyli zmasowanego ataku dróg weteranami szos!


Podcast:   Niezatrzymana
Odcinek:   #005 Pięć wskazówek jak pokonać strach i wyjść ze strefy komfortu
Kategoria: Rozwój osobisty
Wiele osób, jak tylko widzi „strefa komfortu”, to odkłada książkę, przełącza na inny podcast, zmienia kanał. Czym tak do końca jest strefa komfortu? Dominika ciekawie opowiada o strefie komfortu, a raczej jej opuszczania, aby się rozwijać.


Podcast:   No nie gadaj
Odcinek:   Procesy czarownic z Salem i Mściciel z Newcastle
Kategoria: Historia

Odcinek dla fanów historii i historii… Nie tylko opowiadań różnych, ale właśnie korelacji z prawdziwymi wydarzeniami. W tym odcinku usłyszycie, co faktycznie wydarzyło się w Salem – interesujące i odległe od znanej nam fikcji.


Podcast:   NSM – Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Odcinek:   Podsumowanie, refleksje i plany
Kategoria: Biznes

Bardzo ciekawe podsumowanie roku! Szymon Negacz – gospodarz podcastu opowiada o rozwoju swojego biznesu od samego początku. Konkretnie i z cyframi. Jeśli myślisz o swojej działalności, a może już ją prowadzisz, to w obu przypadkach ten odcinek jest właśnie dla Ciebie!


Podcast:   Męskie spotkania
Odcinek:   #15 Zmiana – Sezon 2
Kategoria: Historie

Typowo męskie rozmowy. Jednak nie takie, jakie przychodzą nam do głowy. To refleksyjne, wręcz filozoficzne rozmowy dojrzałych panów. Zmiana to proste słowo, ale trudna czynność. Szczególnie, kiedy zmiana dotyczy nawyków zachowań, a nawet pracy. Panowie opowiadają o swoich doświadczeniach ze zmianą. „Nie taki diabeł straszny” ciśnie się na usta…


Podcast:   To Tylko Dieta
Odcinek:   #014 Jak zaburzenia odżywiania wpływają na Twój organizm i zachowanie? cz.2 Kategoria: Dieta

Utarło się powiedzenie „przez żołądek do serca”, a jak żołądek, czyli to co jemy wpływa na nasze serce, nasze zdrowie? Druga część wiedzy na temat zaburzeń odżywiania. Wiedza przedstawiona w bardzo prosty sposób, bardzo prostym językiem.


Podcast:   Wysokie wibracje
Odcinek:   #19 Sukces osiąga się ciężką pracą – proces uzdrowienia starego wzorca
Kategoria: Zdrowie

Ciekawe rozważania dotyczące głównie ciężkiej pracy. Komu Twoja ciężka praca przynosi korzyść. Jaką korzyść ciężka praca przynosi Tobie? Jak uwagi i komentarze Twojego otoczenia wpływają na ciebie. Które pytania są ważne i ostatecznie jak pracować, żeby czerpać z tego satysfakcję.


Podcast:   KUKBUK-a
Odcinek:   Na koktajl
Kategoria: Food

O koktajlach, pracy barmana i dlaczego koktajl sam w sobie nie jest szczytem pracy barmana. Posłuchaj rozmowy ze specjalistami w tej dziedzinie. To co prawda dopiero pierwszy odcinek tego podcastu, ale znając stronę KUKBUK.pl można spodziewać się więcej dobrych odcinków.


Podcast:   Historyczny
Odcinek:   Bitwa o Atlantyk. Jak ocean stał się grobem dla 120.000 ludzi
Kategoria: Historia

Dla miłośników historii i marynistyki odcinek Podcastu Historycznego. Dość długi odcinek, lecz otrzymasz potężną dawkę historii bitwy o Atlantyk. Prowadzący Rafał Sadowski ma w zanadrzu jeszcze kilka innych ciekawych odcinków np. o wikingach. Polecam!


Podcast:   Co jemy?
Odcinek:  #13 Kuba Kuroń – rozmowa
Kategoria: Food

Kto nie lubi jeść ręka w górę! … nie widzę, wiec polecam odcinek podcastu Co jemy? Gościem jest Kuba Kuroń. Poznasz nietuzinkowe pomysły na jedzenie np. sałatkę z zupek chińskich, posłuchasz o smakach dzieciństwa, a wszystko w świetnej luźnej atmosferze. Całkiem jak przy stole z przyjaciółmi.


Jak Ci się podobały nasze wybory?
Jeśli masz jakieś sugestie, to koniecznie daj nam znać!

Polecamy i do przyszłego tygodnia!

Najlepsze polskie podcasty - logo

 

Podobne wpisy i artykuły

Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.