Newsletter #8 | 29 luty 2020

Cześć!
Na słuchanie podcastów trzeba mieć czas i choć możemy w tym samym czasie robić wiele innych rzeczy, to nie zawsze możemy posłuchać kilku podcastów dziennie. Dlatego w tym tygodniu mamy dla Ciebie 7 odcinków, po jednym na każdy dzień nadchodzącego tygodnia.

To zestawienie zredagował dla was Marek Rak podcastowy maniak , bo kto normalny słucha ponad 50 podcastów tygodniowo.

W tym wydaniu znajdziesz wspominki technologiczne, trochę Freuda oraz temat na czasie: czyli Koronawirus. Będzie też o porażkach, psychologii, związkach i seksie.

Przygotuj słuchawki i miłego słuchania.

ps
Jeśli szukasz podcastów o określonej tematyce i masz problem ze znalezieniem czegoś ciekawego, to daj nam znać. Lubimy wyzwania!

No to start!

Podcast:    Premedytacje Podcast
Odcinek:    Premedytacje podsumowuje dekadę
Kategoria:  Media

Ciekawe podsumowanie tego, co działo się w mediach w ciągu ostatnich 10 lat. Miło wrócić do takich nazw jak Grono, Gadu-Gadu, stałe łącze, czy Nokia 9510. Daje do myślenia… nie tylko o przeszłości.


Podcast:   Tuż Przy Uchu
Odcinek:   Organizacja czasu – Ewelina Mierzwińska
Kategoria: Produktywność

Kolejny bardzo wartościowy odcinek podcastu Kasi Bieleniewicz. W tym odcinku usłyszysz wiele ciekawych i sprawdzonych metod, które pomogą zaoszczędzić Ci całkiem sporo czasu. Czas to ten zasób, którego nie da się odnowić, ale można lepiej go wykorzystywać. Polecamy!


Podcast:    Lekarz rodzinny podcast
Odcinek:    Koronawirus – okiem lekarza rodzinnego. Rzetelnie.
Kategoria:  Zdrowie

Koronawirus jest coraz bliżej polski i na pewno o nim słyszeliście. Czy wiecie że koronawirus nie jest pierwszym koronawirusem? Aleksander Biesada, lekarz rodzinny, zebrał w tym odcinku najnowsze informacje o wirusie i wszystkim, co powinniśmy o nim wiedzieć. Odcinek jak najbardziej na czasie i całkiem świeży z ostatniego czwartku.


Podcast:   Pietraszewska o Technologiach
Odcinek:   100 pytań do… czyli Ola Jarośkiewicz odpowiada na Wasze pytania
Kategoria: Biznes

Świetna kontynuacja poprzedniego odcinka na temat lekcji z porażki. Mantra „Lepiej zrobić i żałować, niż nie zrobić i żałować” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Osobiście już trochę zaczynają nudzić mnie wywiady z przedsiębiorcami, którym się udało. Tutaj świetny, pełen mądrości wywiad z osobą, której się nie udało… choć właściwie… może i właśnie odwrotnie? Nie dość, że konkret, to podany przez dwie przesympatyczne „babki”. Słucha się przyjemnie jak podsłuchanych plotek przy kawie.


Podcast:   Słucham Gadam
Odcinek:   Freud i ferajna | Dariusz Użycki
Kategoria: Psychologia

Perełka, szczegołnie dla fanów dłuższego słuchania. Ciekawa rozmowa ze stałym gościem podcastu, Dariuszem Użyckim, na temat psychologii. Wiele konkretnych przykładów i nawiązań do klasycznej i bieżacej literatury gatunku. Polecamy!


Podcast:    O zmierzchu
Odcinek:    Sztywny Pal Azji, czyli ołtarzyk w związku
Kategoria: Związki

Sztywny Pal Azji to nie jest to, o czym myślicie, ani to z czym może się kojarzyć. Wbrew pozorom jest to poważny temat, który często pojawia się w związkach, a często nie zdajemy sobie z niego sprawy. Ten odcinek w formie rozmowy z gościem, który doświadczył tego w swoim związku. Podcast prowadzi psycholog, sex i life coach, Marta Niedźwiedzka.


Podcast:    Zmacznego
Odcinek:    Sex & Cook – Miłość od kuchni. Co podkręca libido i jak wydobyć jeszcze więcej przyjemności z jedzenia?
Kategoria:  Sex i jedzenie

Czy jedzenie i sex to dwie najprzyjemniejsze rzeczy na świecie? Co jedzenie ma wspólnego z seksem? Wszyscy wiemy, że ma, ale po wysłuchaniu zdałem sobie sprawę, że nie chodzi tylko o afrodyzjaki…


Sponsorzy tego wydania newslettera 

Podcast Radiogram

Jak Ci się podobały nasze wybory?
Jeśli masz jakieś sugestie, to koniecznie daj nam znać!

Polecamy i do przyszłego tygodnia!

Zespół NPP:
Agnieszka Zdunek z Jest Zielono.

Agnieszka Gaczkowska
 z OPLOTKI

Karolina Brzuchalska z Co we Freelansie Piszczy

Marek Rak z Radiogram


oraz inicjator projektu
Wojciech Strózik z Rozwój Osobisty dla Każdego i Bajkowy Podcast

Najlepsze polskie podcasty - logo

Podobne wpisy i artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.