Zespół NPP

 

Poznaj twórców newslettera.

Każdego tygodnia słuchamy podcsastów i wyszukujemy te które według nas mogą cię zainteresować. Poza tym prowadzimy swoje własne podcasty do posłuchania których serdecznie cię zapraszamy.

Agnieszka Gaczkowska

Architekt, mama, społecznik, właścicielka marki OPLOTKI, która ma na celu wspieranie kobiecej przedsiębiorczości rękodzielniczej. Ciągle odkrywa jak pasja do rękodzieła łączy ludzi z różnych branż. W podcaście przybliża historie rzemieślników, ale i uwspółcześnione aspekty tradycyjnej twórczości.

Agnieszka Zdunek

Inspiruje do zielonego życia jako Jestem Zielona prowadząc warsztaty kosmetyczne i mydlarskie. Buduje Pracownię Boruja - Centrum Edukacji Ekologiczno-Kulturalnej, zakłada ogrody społeczne, wspiera lokalne społeczności w realizowaniu celów. Pokazuje, że każdy może działać na rzecz środowiska i lepiej być #less waste niż #zerowaste

Karolina Brzuchalska

Wirtualny Project i Office Manager, Mentor Wirtualnych Asystentek. Właścicielka marki Pretty Well Done. Autorka książek „Rzuciłam pracę i co dalej”, „Dont stop me now, czyli zrobiłam biznes i co dalej?” Bloger. Podcaster. Fotograf. Copywriter. Wspiera przedsiębiorców w efektywnej realizacji ich celów biznesowych a Wirtualne Asystentki w pierwszych krokach na rynku asysty online.

Marek Rak

Podcasty to jego pasja, tak nagrywanie jak i słuchanie. Zbiera, filtruje i przedstawia najciekawsze informacje o podcastingu w swoim cotygodniowym podcascie. W chwilach wolnych gra w gra w squasha, lub z aparatem w ręce łapie chwile ulotne.

Wojciech Strózik

Wojciech Strózik

Rozwój Osobisty Dla Każdego. Menedżer z ponad 20letnim doświadczeniem. Koncentruje się na tworzeniu i rozwijaniu efektywnych zespołów. Myśli i działa procesowo traktując ludzi jako sprawców sukcesu, a nie narzędzia do jego osiągnięcia. Pasjonat rozwoju osobistego, któremu przyświeca motto “nigdy nie jest za późno”