Zespół NPP

Poznaj twórców newslettera.

Każdego tygodnia słuchamy dziesiątki podcastów i wyszukujemy te odcinki, które według nas mogą Cię zainteresować. Poza tym prowadzimy swoje własne podcasty do posłuchania których serdecznie cię zapraszamy.

Agnieszka Gaczkowska

Agnieszka Gaczkowska

Podcast: Oplotki

Architekt, mama, społecznik, właścicielka marki OPLOTKI, która ma na celu wspieranie kobiecej przedsiębiorczości rękodzielniczej. Ciągle odkrywa jak pasja do rękodzieła łączy ludzi z różnych branż. W podcaście przybliża historie rzemieślników, ale i uwspółcześnione aspekty tradycyjnej twórczości.

Agnieszka Zdunek

Agnieszka Zdunek

Podcast: Jestem Zielona

Inspiruje do zielonego życia jako Jestem Zielona prowadząc warsztaty kosmetyczne i mydlarskie. Buduje Pracownię Boruja – Centrum Edukacji Ekologiczno-Kulturalnej, zakłada ogrody społeczne, wspiera lokalne społeczności w realizowaniu celów. Pokazuje, że każdy może działać na rzecz środowiska i lepiej być #less waste niż #zerowaste

Karolina Brzuchalska

Karolina Brzuchalska

Podcast: PrettyWellDone.pl

Wirtualny Project i Office Manager, Mentor Wirtualnych Asystentek. Właścicielka marki Pretty Well Done. Autorka książek „Rzuciłam pracę i co dalej”, „Dont stop me now, czyli zrobiłam biznes i co dalej?” Bloger. Podcaster. Fotograf. Copywriter. Wspiera przedsiębiorców w efektywnej realizacji ich celów biznesowych a Wirtualne Asystentki w pierwszych krokach na rynku asysty online.

Marek Rak

Marek Rak

Podcast: Radiogram

Podcasty to jego pasja, tak nagrywanie jak i słuchanie. Zbiera, filtruje i przedstawia najciekawsze informacje o podcastingu w swoim cotygodniowym podcascie. W chwilach wolnych gra w gra w squasha, lub z aparatem w ręce łapie chwile ulotne.

Wojciech Strózik

Wojciech Strózik

Podcast: RozwojOsobistyDlaKażdego.pl

Rozwój Osobisty Dla Każdego. Menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem. Koncentruje się na tworzeniu i rozwijaniu efektywnych zespołów. Myśli i działa procesowo traktując ludzi jako sprawców sukcesu, a nie narzędzia do jego osiągnięcia. Pasjonat rozwoju osobistego, któremu przyświeca motto “nigdy nie jest za późno”